Fibrain HD FO modul, SPL, SM G.652D, 6x SC/APC DX + szálpigtailek

Fibrain HD FO modul, SPL, SM G.652D, 6x SC/APC DX + szálpigtailek

Fibrain
Cikkszám: XMG1051GA
Garancia: 12 hónap gyártói garancia

Értesítést kérek, ha

  • Csökken a termék ára

Értesítés beérkezésről

E-mail cím:

Megjegyzések

A fenti e-mail címre fogunk Neked értesítést küldeni, ha a cikk elérhetővé válik raktárunkból.

Értesítés árcsökkenésről

HUF

Megjegyzések

Amennyiben a termék ára a megadott érték alá csökken, akkor erről e-mailben értesítést küldünk Neked.

Ha nem adsz meg egységárat, akkor az aktuális ár szolgál viszonyítási alapként.

Több e-mail címet is lehetőséged van megadni. Ehhez az e-mail címeket pontosvesszővel elválasztva kell begépelned. (Pl.: vasarlo@vasarloemail.hu; felhasznalo@felhasznaloemail.hu;)

  • Specifikáció
  • Hasonló cikkek
  • Kapcsolódó cikkek
  • Hírek
  • Bővített szűrés:
    • Szál típus:
      SM G.652D
    • Felszereltség:
      Splice (toldók + szápligtailek)
    • Toldók száma:
      6 db
  • Toldók típusa:
    SC/APC DX