HALNy GPON ONT B+ SC/APC, 1x 1G LAN, Bridge (SFU) & NAT (HGU) mode

HALNy GPON ONT B+ SC/APC, 1x 1G LAN, Bridge (SFU) & NAT (HGU) mode

HALNy
Cikkszám: HL-1GE
Garancia: 12 hónap gyártói garancia
Újdonság

Értesítést kérek, ha

  • Csökken a termék ára

Értesítés beérkezésről

E-mail cím:

Megjegyzések

A fenti e-mail címre fogunk Neked értesítést küldeni, ha a cikk elérhetővé válik raktárunkból.

Értesítés árcsökkenésről

HUF

Megjegyzések

Amennyiben a termék ára a megadott érték alá csökken, akkor erről e-mailben értesítést küldünk Neked.

Ha nem adsz meg egységárat, akkor az aktuális ár szolgál viszonyítási alapként.

Több e-mail címet is lehetőséged van megadni. Ehhez az e-mail címeket pontosvesszővel elválasztva kell begépelned. (Pl.: vasarlo@vasarloemail.hu; felhasznalo@felhasznaloemail.hu;)

  • Specifikáció
  • Hasonló cikkek
  • Kapcsolódó cikkek
  • Hírek

Kapcsolódó hírek

Koko

Webinár - Fibrain / HALNy vendorfüggetlen ONU megoldások

2020.05.20. 0 0

A Fibrain “Interoperabilitás a GPON hálózatokban” címmel egy ingyenes, angol nyelvű webinár keretei közt keresi a választ arra a kérdésre, hogy miért éri meg napjainkban vendorfüggetlen ONU-t használni? Csatlakozz te is és tudj meg mindent a témáról, valamint ismerd meg a HALNy termékkínálatát.