HALNy GPON ONT B+ SC/APC, 4x 1G LAN, 1x VoIP,  WiFi b/g/n/ac 2x2 2,4GHz 4x4 5GHz (wave 2)

HALNy GPON ONT B+ SC/APC, 4x 1G LAN, 1x VoIP, WiFi b/g/n/ac 2x2 2,4GHz 4x4 5GHz (wave 2)

HALNy
Cikkszám: HL-4GQV
Garancia: 12 hónap gyártói garancia

Értesítést kérek, ha

  • Csökken a termék ára

Értesítés beérkezésről

E-mail cím:

Megjegyzések

A fenti e-mail címre fogunk Neked értesítést küldeni, ha a cikk elérhetővé válik raktárunkból.

Értesítés árcsökkenésről

HUF

Megjegyzések

Amennyiben a termék ára a megadott érték alá csökken, akkor erről e-mailben értesítést küldünk Neked.

Ha nem adsz meg egységárat, akkor az aktuális ár szolgál viszonyítási alapként.

Több e-mail címet is lehetőséged van megadni. Ehhez az e-mail címeket pontosvesszővel elválasztva kell begépelned. (Pl.: vasarlo@vasarloemail.hu; felhasznalo@felhasznaloemail.hu;)

  • Specifikáció
  • Hasonló cikkek
  • Kapcsolódó cikkek
  • Hírek
  • Letöltések
  • Viszonteladók

Kapcsolódó hírek

Koko

ISP Lab - HALNy termékpaletta

2021.07.08. 0 0

Új videónkban továbbra is a HALNy vendorfüggetlen ONU megoldásaival foglalkozunk. A korábbi részek során beszéltünk magáról a gyártófüggetlenségről, annak kialakulásáról és létjogosultságáról, valamint a rendszer főbb funkcióiról. Nem maradt más hátra mint, hogy ténylegesen bemutassuk nektek a korábban felsorolt tulajdonságokkal rendelkező HALNy termékpalettát.

Koko

ISP Lab - HALNy főbb funkciók

2021.07.02. 0 0

E heti videónkban ismételten a HALNy vendorfüggetlen ONU megoldásaira fókuszálunk. Az előző részben magáról a gyártófüggetlenségről és annak előnyeiről meséltünk nektek. A mai epizódban a HALNy rendszerek főbb funkcióinak bemutatásán a sor.

Koko

ISP Lab - HALNy vendorfüggetlen megoldások

2021.06.25. 0 0

Új sorozatunkban a HALNy vendorfüggetlen ONU megoldásainak világába kalauzolunk el titeket. Az első epizód során magáról a HALNy-ról, valamint a gyártófüggetlenségről mint jelenségről ejtünk szót bővebben.

Koko

Webinár - Fibrain / HALNy vendorfüggetlen ONU megoldások

2020.05.20. 0 0

A Fibrain “Interoperabilitás a GPON hálózatokban” címmel egy ingyenes, angol nyelvű webinár keretei közt keresi a választ arra a kérdésre, hogy miért éri meg napjainkban vendorfüggetlen ONU-t használni? Csatlakozz te is és tudj meg mindent a témáról, valamint ismerd meg a HALNy termékkínálatát.

Letöltések

Dátum
Megnevezés
Fájltípus
Méret
Letöltés
2021.06.23.
Adatlap
Fájltípus
634,48 KB