Témakörök

LigoWave RapidFire Nyári Akció

0 0
2016.10.29. 00:00

Hűsítő Nyári Akció

LigoWaveArticleHeader

2015 decemberében debütált a LigoWave PTP vonalra szánt csúcskészüléke, amely azóta átesett számtalan finomításon és szoftver optimalizáción, hogy a legjobb teljesítményt nyújthassa felhasznaláói részére. A nyári tikkasztó melegben most egy hűsítő akcióval szeretnénk partnereink kedvében járni.

!!! UPDATE: Az akció véget ért !!!

Július 14.-től a készlet erejéig rendkívül kedvező áron juthatnak hozzá konnektoros RapidFire linkjeikhez.



Ár: 139.000 HUF + Áfa / UNIT


Az aktuális készletről kérjük érdeklődjön központi telefonszámunkon vagy pedig keresse fel kiemelt kapcsolattartóját!

Egy kis gyorstalpaló a RapidFire-ről:

Megjelenésekor rögtön két típus került bemutatásra. Az integrált változatot egy kettős polarizálású 23 dbi-s (2x2 MIMO) nyereséggel működő antennával szerelték fel, míg az N aljzattal ellátott egység szabad kezet ad a hosszabb (10km+) összeköttetések tervezéséhez.

Nézzük először a mindenki számára kulcskérdésnek számító sarokszámokat a teljesítmény függvényében. Adatátviteli sebesség tekintetében 256QAM moduláció mellett elérhető maximum 700 Mbps-ről beszélhetünk, a rádió pedig maximum 31 dbm-s kimenő teljesítménnyel operál. A legfontosabb adatok után lássuk a specialitásokat.

A W-Jet V protokoll bevezetésével igyekeztek a tervezők újat húzni a wireless protokoll pakliból. A szoftveres feature több tekintetben erősíti a litván titánt. Csökkenti az interferenciának való kitettséget nagy távolságú linkek esetén,  így legjobb esetben akár 2-4 ms-ra csökkenthető a válaszidő.

rapidfire

A vízállóság és időtállóság is nagy figyelmet kapott. A GORE membrán technológia hozzásegít ahhoz, hogy berendezésünk teljes mértékben vízállóvá válljon, illetve az esetleges belső páralecsapódások ellen is védelmet nyújt. A technológiát eddig leginkább az orvosi célokra szánt műszereken használták de a jövőben valószínűleg egyre többet találkozhatunk majd ezzel a megoldással. Az alumínium burkolat pedig időtállóságát tekintve talán a legjobb választás hiszen itt nem kell a korrodálódás miatt aggódnunk. A fent említett kettőssel sikerült az IP 67-es védettségi értéket megszerezni a RapidFire-nek. Ezen felül pedig tovább fejlődött az integrált villámvédelem, amellyel nagy mértékben emelték a üzembiztonságot.
A visszejelző LED indikátorok egy kisebb fejlesztésen estek át. A jel erősség visszaigazolására szolgáló LED visszajelző 1dBm-es lépésekben segít mintket abban, hogy a legoptimlálisabb beállítást érhessük el telepítéskor



Magáról a “vasról” érdemes pár szót ejtenünk. Már a korábbi pletykákban is szó esett a 1.2 GHz Marvel Armada processzorról amely a RapidFire matematikai zsenije. Két darab gigabites porton gondoskodhatunk a linkünk betáplálásáról illetve 802.3 at/af szabvány támogatásával a PoE passthrough adta lehetőségekkel is élhetünk.

Annak érdekében, hogy ne csak a száraz specifikációkból építkezzünk nézzék meg Infografikánkat a RapidFire teljesítményéről 40 és 80 MHz-es csatornaszélességen. A tesztkörnyezetről néhány szóban: A két pont közti távolság 19 km. Antannák tekintetéen pedig 2 db 120cm Refurbished Grante HPA-val számolhatunk. A teszt további eredményeiről korábbi PTP tesztünkben olvashatnak.



A 2,4 GHz rádió használata menedzsment célokra egyre gyakoribb. Anno a LigoWave is követte a trendet és a RapidFire-be beépítette a maga 2,4-es menedzsment kártyáját.

Az átdolgozott reszponzív felülettel rendelkező OS minden lehetőséget magad a felhasználók számára, hogy a lehető legkönnyebben elvégezzék a szükséges méréseket és kezdő lépéseket akármilyen eszközről is tennénk ezt. Ebben segítségünkre van a link beállítás szerkesztő amely lépésről lépésre végigvezet az alapvető funkciókon. A beállításokat elegendő a vezérlő eszközön végrehajtanunk majd ezek után automatikusan átvezetésre kerülhetnek a másik végponti eszközre, vagy akár mindkét véget egy felületről konfigurálhatjuk. A spektrum analizátor is implementálásra került, ez már-már alap elvárás, segítségével feltérképezhetjük az adott területen használatban lévő frekvenciákat és valós képet kaphatunk az adott helyszín szennyezettségéről.

rapid_hw

2015-ben a LigoWave nyert a “Spectral Efficiency with 80 MHz Channel Bandwidth” kategóriában, és meg kell valljuk a 8.9 bit/Hz-es spektrum hatékonyságról még nem hallottunk ilyen árazású termék esetén.

wispa_award


Hozzászólás írása

Hozzászólások

Új hozzászólás
Még nincs egy hozzászólás sem.